Statenzaal (Wim Hollemans)

Brabantse vertegenwoordigers in VNG-commissies

De VNG heeft 11 commissies en een bestuur, welke bemenst worden door bestuurders uit diverse gemeenten in Nederland.
Via vacature rondes kunnen bestuurders zich kandidaat stellen, worden zij voorgedragen door een provinciale afdeling (zoals de VBG) en worden gekozen door de VNG.
De ontwikkelingen in de commissies worden wekelijks door de VNG gepubliceerd. U vindt hieronder de laatste drie publicaties:

Weekoverzicht 23 – 27 januari 2023
Weekoverzicht 16-20 januari 2023
Weekoverzicht 24dec – 13 januari 2023

Onderstaande Brabantse bestuurders (35) hebben zitting in de 12 VNG-commissies:
(presentatie VNG leden 16 november 2022)

VNG-bestuur


Cathalijne Dortmans (Wethouder Helmond)
email: secretariaatdortmans@helmond.nl

Sacha Ausems (Burgemeester Waalwijk)
email: jvanderhall@waalwijk

Aly van Berckel (Secretaris Tilburg)
email: bestuurssecretariaat@tilburg.nl

Paul Depla (Burgemeester Breda)
email: burgemeester@breda.nl

Commissie Bestuur en Veiligheid

Egbert Lichtenberg (Burgemeester Altena)
e-mail: e.lichtenberg@gemeentealtena.nl

Jack Mikkers (Burgemeester ‘s-Hertogenbosch)
e-mail: j.mikkers@s-hertogenbosch.nl

Commissie Economie, Klimaat, Energie en Milieu

Remco Bosma (Burgemeester Bladel)
e-mail: bestuurssecretariaat@bladel.nl


Frank den Brok (Wethouder Oss)
e-mail: f.den.brok@oss.nl

Commissie Financiën

Evelien van der Star (Wethouder Roosendaal)
e-mail: e.van.der.star@roosendaal.nl

Ger de Weert (Wethouder Etten-Leur)
e-mail: ger.de.weert@etten-leur.nl

Commissie Informatiesamenleving

Steven Adriaansen (Burgemeester Woensdrecht)
email: s.adriaansen@woensdrecht.nl


Henk Mensink (gemeentesecretaris Oss) 
e-mail: H.Mensink@oss.nl

Cathy Noordergraaf-Jansen (Raadslid Hilvarenbeek)
email: cathynoordergraaf@gmail.com

Joost Pals (Wethouder Bergen op Zoom)
email: j.pals@bergenopzoom.nl

Commissie Participatie, Schuldhulpverlening en Integratie

Nadir Baali (Wethouder Steenbergen)
e-mail: bestuurssecretariaat@gemeente-steenbergen.nl

Marko van Dalen (Wethouder Bergeijk)
e-mail: m.van.dalen@bergeijk.nl

Esmah Lahlah (Wethouder Tilburg)
email: esmah.lahlah@tilburg.nl

Marianne van der Sloot (Wethouder ‘s-Hertogenbosch)
email: m.vandersloot@s-hertogenbosch.nl

Commissie Raadsleden en Griffiers

Paul Piket (griffier Breda)
e-mail: p.piket@breda.nl


Roger van den Akker (griffier Oss)
e-mail: r.van.den.akker@oss.nl

Ricus Tiekstra (Raadslid Drimmelen)
e-mail: rtiekstra@drimmelen.nl

Commissie Ruimte, Wonen en Mobiliteit


Marinus Biemans (wethouder Deurne)
email: m.biemans@deurne.nl

Jan van Burgsteden (Wethouder Meierijstad)
email: ejanssen@meierijstad.nl

Lieke Hendrix  (gemeentesecretaris Breda) 
e-mail: lem.hendrix@breda.nl

Commissie Zorg, Jeugd en Onderwijs

Cathalijne Dortmans (Wethouder Helmond)
email: secretariaatdortmans@helmond.nl


Berend van der Ploeg (gemeentesecretaris ‘s-Hertogenbosch)
e-mail: b.vanderploeg@s-hertogenbosch.nl

Boaz Adank (Wethouder Breda)
email: bea.adank@breda.nl

Marcelle Hendrickx (Wethouder Tilburg)
email: marcelle.hendrickx@tilburg.nl

Rian van der Schoot (Raadslid Hilvarenbeek)
email: rian@hoiwerkt.nl

Commissie Europa en Internationaal

Wobine Buijs-Gloudemans (burgemeester Oss)
e-mail: w.buijs@oss.nl

Marjon de Hoon-Veelenturf (burgemeester Baarle-Nassau)
e-mail: bestuurssecretariaat@baarle-nassau.nl


Ufuk Kâhya (wethouder ‘s-Hertogenbosch)
e-mail: u.kahya@s-hertogenbosch.nl


Arinda Callewaert (burgemeester Bergeijk)
e-mail: a.callewaert@bergeijk.nl

Marina Starmans (burgemeester Dongen)
e-mail: bestuurssecretariaat@dongen.nl

College van Arbeidszaken

Caroline van den Elsen (Burgemeester Boekel)
e-mail: college@boekel.nl

College van Dienstverleningszaken


Joyce Vermue (Burgemeester Zundert)
email: burgemeester@zundert.nl