Statenzaal (Wim Hollemans)

Brabantse vertegenwoordigers in VNG-commissies

Onderstaande Brabantse bestuurders hebben zitting in de diverse VNG-commissies:

VNG-bestuur


Theo Weterings (burgemeester Tilburg)
e-mail: theo.weterings@tilburg.nl


Caspar Rutten (raadslid Breda)
e-mail: caij.rutten@icloud.com

Commissie Participatie, Schuldhulpverlening en Integratie


Lars van der Beek (wethouder Woensdrecht)
e-mail: l.van.der.beek@woensdrecht.nl

Commissie Economie, Klimaat, Energie en Milieu


Berend de Vries (wethouder Tilburg)
e-mail: berend.de.vries@tilburg.nl


Boaz Adank (wethouder Breda)
e-mail: bea.adank@breda.nl


Ariane Zwarts (wethouder Gilze-Rijen)
e-mail: bestuurssecretariaat@gilzerijen.nl

Cors Punt (raadslid Moerdijk)
e-mail: cors.punt@moerdijk.nl

Commissie Europa en Internationaal


Wobine Buijs-Gloudemans (burgemeester Oss)
e-mail: w.buijs@oss.nl


Hans Janssen (burgemeester Oisterwijk)
e-mail: hans.janssen@oisterwijk.nl


Marcelle Hendrickx (wethouder Tilburg)
e-mail: marcelle.hendrickx@tilburg.nl

Commissie Financiën


Marcel Oosterveer (wethouder Eindhoven)
e-mail: m.oosterveer@eindhoven.nl

Jan Goijaarts (wethouder Meierijstad)
e-mail: j.goijaarts@meierijstad.nl

Commissie Informatiesamenleving


Gerard Bruijniks (wethouder Loon op Zand)
e-mail: g.bruijniks@loonopzand.nl

Commissie Raadsleden en Griffiers


Paul Piket (griffier Breda)
e-mail: p.piket@breda.nl


David Vermorken (raadslid Gilze Rijen)
e-mail: mail@davidvermorken.nl


Roger van den Akker (griffier Oss)
e-mail: r.van.den.akker@oss.nl

Commissie Ruimte en Mobiliteit


Mario Jacobs (wethouder Tilburg)
e-mail: mario.jacobs@tilburg.nl


Dianne Schellekens (raadslid Vught)
e-mail: dianne.schellekens@gmail.com

Commissie Zorg, Jeugd en Onderwijs


Renate Richters (wethouder Eindhoven)
e-mail: r.richters@eindhoven.nl


Miriam Haagh (wethouder Breda)
e-mail: m.haagh@breda.nl


Erik de Ridder (wethouder Tilburg)
e-mail: erik.de.ridder@tilburg.nl

Commissie Bestuur en Veiligheid


Theo Weterings (burgemeester Tilburg)
e-mail: theo.weterings@tilburg.nl

Anton Nederveen
Anton Ederveen (burgemeester Valkenswaard)
e-mail: anton.ederveen@valkenswaard.nl

College van Arbeidszaken


Huib van Olden (wethouder ’s-Hertogenbosch)
e-mail: h.vanolden@shertogenbosch.nl


Jan Boelhouwer (burgemeester Gilze Rijen)
e-mail: bestuurssecretariaat@gilzerijen.nl


Hanne van Aart (burgemeester Loon op Zand)
e-mail: h.vanaart@loonopzand.nl

Lex Roolvink

Lex Roolvink (burgemeester Grave)
e-mail: l.roolvink@grave.nl