Statenzaal (Wim Hollemans)

Brabantse vertegenwoordigers in VNG-commissies

Onderstaande Brabantse bestuurders hebben zitting in de diverse VNG-commissies:

VNG-bestuur


Theo Weterings (burgemeester Tilburg)
e-mail: theo.weterings@tilburg.nl

Commissie Bestuur en Veiligheid


Theo Weterings (burgemeester Tilburg)
e-mail: theo.weterings@tilburg.nl

Anton Nederveen
Anton Ederveen (burgemeester Valkenswaard)
e-mail: anton.ederveen@valkenswaard.nl

Commissie Economie, Klimaat, Energie en Milieu

Oscar Dusschooten (wethouder Tilburg)
e-mail: oscar.dusschooten@tilburg.nl 


Boaz Adank (wethouder Breda)
e-mail: bea.adank@breda.nl

Cors Punt (raadslid Moerdijk)
e-mail: cors.punt@gemeenteraadmoerdijk.nl

Commissie Financiën


Marcel Oosterveer (wethouder Eindhoven)
e-mail: m.oosterveer@eindhoven.nl

Jan Goijaarts (wethouder Meierijstad)
e-mail: jgoijaarts@meierijstad.nl

Commissie Informatiesamenleving

Henk Mensink (gemeentesecretaris Oss) 
e-mail: H.Mensink@oss.nl

Commissie Participatie, Schuldhulpverlening en Integratie


Lars van der Beek (wethouder Woensdrecht)
e-mail: l.van.der.beek@woensdrecht.nl

Erik de Vries (Wethouder Helmond)
e-mail: e.de.vries@helmond.nl

Commissie Raadsleden en Griffiers


Paul Piket (griffier Breda)
e-mail: p.piket@breda.nl


Roger van den Akker (griffier Oss)
e-mail: r.van.den.akker@oss.nl

Yusuf Celik (raadslid Tilburg)
e-mail: yusufcelik@raadtilburg.nl

Commissie Ruimte, Wonen en Mobiliteit


Dianne Schellekens (raadslid Vught)
e-mail: dianne.schellekens@gmail.com


Marinus Biemans (wethouder Deurne)
email: m.biemans@deurne.nl

Lieke Hendrix  (gemeentesecretaris Breda) 
e-mail: lem.hendrix@breda.nl

Monique List-de Roos (wethouder Eindhoven)
e-mail: m.list@eindhoven.nl

Commissie Zorg, Jeugd en Onderwijs


Renate Richters (wethouder Eindhoven)
e-mail: r.richters@eindhoven.nl


Berend van der Ploeg (gemeentesecretaris ‘s-Hertogenbosch)
e-mail:

Cathalijne Dortmans (wethouder Helmond)
e-mail: secretariaatdortmans@helmond.nl

Commissie Europa en Internationaal


Wobine Buijs-Gloudemans (burgemeester Oss)
e-mail: w.buijs@oss.nl


Marcelle Hendrickx (wethouder Tilburg)
e-mail: marcelle.hendrickx@tilburg.nl

Marjon de Hoon-Veelenturf (burgemeester Baarle-Nassau)
e-mail: mirandaverboven@abg.nl


Ufuk Kâhya (wethouder ‘s-Hertogenbosch)
e-mail: u.kahya@s-hertogenbosch.nl


Arinda Callewaert (burgemeester Bergeijk)
e-mail: a.callewaert@bergeijk.nl


Marina Starmans (burgemeester Dongen)
e-mail: marina.starmans@dongen.nl

College van Arbeidszaken


Huib van Olden (wethouder ’s-Hertogenbosch)
e-mail: h.vanolden@shertogenbosch.nl


Hanne van Aart (burgemeester Loon op Zand)
e-mail: h.vanaart@loonopzand.nl